New York City

New York: Největší město USA

Letenky do New Yorku

Jestli-že rádi cestujete na vlastní pěst a nechcete využít připravených zájezdů od cestovní kanceláře, připravili jsme pro Vás možnost zarezervování levných letenek do New Yorku on-line.

Níže uvedený vyhledávací formulář je trvale napojen na globální rezervační systém společnosti Invia a data v něm jsou tak neustále aktualizována. Do připravených políček vyplňte požadované odletové údaje a celkový počet osob. Následným stiskem tlačítka "Vyhledat" se zobrazí aktuální nabídka letenek splňující zadaná kritéria s možností následné rezervace on-line.

- Vybrat zájezd do New Yorku -

Užitečné údaje:

New York je největším městem ve Spojených státech. Nachází se na severovýchodě země v 10 metrech nadmořské výšky. Žije zde více než 22 milionů obyvatel (včetně metropolitních oblastí). V náboženství převládá křesťanství a římští katolíci. Městem protéká řeka Hudson. Úředním jazykem je angličtina. Platnou měnou je americký dolar.

Dále doporučujeme:

Chcete poznat na vlastní oči i další světově proslulá města? Vydejte se na poznávací zájezd. Mezi ty nejprodávanější dále patří zájezd do Barcelony, která je hned po Madridu druhým největším městem Španělska nebo také zájezd do Moskvy - do hlavního města Ruska, ve kterém žije více než deset milionů lidí (stejně jako v celé ČR).