New York City

New York: Největší město USA

Počasí v New Yorku

Pro severovýhod Spojených států je typické vlhké kontinentální klima. Zimy nejsou tak mrazivé jako v ostatních částech vnitrozemí, léta jsou horká s vysokou vzdušnou vlhkostí.

Město New York leží v 10 metrech nadmořské výšky na pobřeží Atlantiku. Teploty v lednu se pohybují průměrně mezi -5 až +2°C. Průměrné teploty v červenci dosahují až 28°C. Během celého roku zde spadne průměrně cca 1000 mm srážek.

Připravte se před odjezdem na počasí v New Yorku. Na této stránce jsme připravili odkaz na aktualizovanou mapu s podrobným zakreslením počasí na dnešní a 4 další následující dny.

Počasí v New Yorku

Na otevřené mapě najdete grafické symboly znázorňující aktuální oblačnost a srážky, číselné údaje informující o denních i nočních teplotách, rychlost větru, údaj o aktuální vlhkosti vzduchu a také podrobnou předpověď na nejbližší dny. Kdykoliv si tak můžete na tomto místě ověřit aktuální stav.

- Vybrat zájezd do New Yorku -

Užitečné údaje:

New York je největším městem ve Spojených státech. Nachází se na severovýchodě země v 10 metrech nadmořské výšky. Žije zde více než 22 milionů obyvatel (včetně metropolitních oblastí). V náboženství převládá křesťanství a římští katolíci. Městem protéká řeka Hudson. Úředním jazykem je angličtina. Platnou měnou je americký dolar.

Dále doporučujeme:

Chcete poznat na vlastní oči i další světově proslulá města? Vydejte se na poznávací zájezd. Mezi ty nejprodávanější dále patří zájezd do Barcelony, která je hned po Madridu druhým největším městem Španělska nebo také zájezd do Moskvy - do hlavního města Ruska, ve kterém žije více než deset milionů lidí (stejně jako v celé ČR).